Myśmy wszystko
zapomnieli...

ORGANIZATORZY

Instytut Rozwoju Sztuki

Instytut Rozwoju Sztuki powstał w 2003 roku aby wspierać rozwój sztuki w Polsce.

Główną misją Instytutu jest tworzenie przestrzeni do rozwoju dla polskich artystów, wprowadzanie innowacyjnych sposobów edukacji z zakresu kultury i sztuki, a także poszukiwanie rozwiązań problemów z jakimi boryka się polskie życie kulturalne. Kompleksowe działania Instytutu mają na celu aktywizowanie społeczności do udziału w kulturze, zarówno czynnego, jak i biernego. Z dbałością o szczegóły, a przede wszystkim z ogromnym zaangażowaniem kreujemy wydarzenia kulturalne, które oprócz walorów artystycznych odznaczają się dokładnym przygotowaniem technicznym. Znamy wymagania rynku i potrafimy sprostać oczekiwaniom odbiorców.

Teatr im. Adama Mickiewicza

Squid migas cardigan vegan. Humblebrag meggings pug microdosing banjo tofu semiotics fixie. Literally dreamcatcher kitsch vinyl banjo tofu. Flexitarian hella waistcoat, keytar gluten-free meggings single-origin coffee green juice. Williamsburg organic lumbersexual, intelligentsia neutra cold-pressed cray franzen man bun next level food truck.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”